Aberdeen Angus Soběsuky

Je libo kus masa z plemene Aberdeen Angus? Udělejte si výlet do vesničky Soběsuky v Plzeňském kraji. Plemeno Aberdeen Angus bylo v 18.století vyšlechtěno v severovýchodním Skotsku. Cesta do Skotska není nutná, výborný Aberdeen Angus steak z rodinné biofarmy lze ochutnat nedaleko.

Obrazek

Osobně preferuji pouze kus masa bez přílohy. Porce jsou dostačující a pokud pochybí, lze si objednat další kousek. Rumpsteak připraven jako medium s malým salátkem v podobě syrové zeleniny byl volbou obou jedlíků při nedávné konzumaci.

Angus

Vesnička Soběsuky leží u Nepomuku. Vzhledem k rozloze Soběsuk nemůžete Angus steakhouse minout. A pokud minete, tak se vrátíte zpět. Prostředí je venkovské, relaxační. Okolí vesnice je tvořeno zelenými loukami. V restauraci lze ochutnat také domácí limonády.

Limca

Levandulová limonáda je velmi chutná a osvěžující.

Pokud preferujete město před venkovem, druhou pobočku má Aberdeen Angus v Plzni v Pražské ulici. Sortiment je téměř identický, avšak interiér nedisponuje dostatečnou kapacitou. Angus steaky z farmy v Soběsukách mě už několikrát přiměly k zajížďce při cestě po D5 a pravděpodobně se tam zase brzy vypravíme…

Aberdeen Angus Steakhouse, Soběsuky 9, Nepomuk, www.angusfarm.cz

Aberdeen Angus Steakhouse, Pražská 23, Plzeň, www.angusfarm.cz/restaurace/plzen

 

Napsat komentář