Chceš burger, zkus The Tavern

Rohová hospoda, zvenku vypadající jako typická česká knajpa, kde vysedávají postarší pánové u piva. Tak na mě působila The Tavern ještě předtím, než jsem pravou nožkou dovnitř vstoupila. Jakmile mé tělo do The Tavern zaplulo, vlivy se změnily a začalo se mi tam velmi líbit. Ze všech stran byla slyšet angličtina a na každém stolku se vyjímal alespoň jeden velký burger. Obsluha pokynula a usadila nás. Jídelák a nápoják je jen jedna stránka a od počátku je vám jasné, že to bude zcela jistě o burgeru.

Burger

Vybrala jsem Lokal Burger. Dámy a pánové, kam se hrabou některé burgery, co jsem v USA ochutnala. V košíčku jsem dostala domácí máslovou housku se sýrem a v ní kus velmi chutného hovězího. K tomu reálně křupavý salát a čerstvá rajčata. A k pravému americkému burgeru je zapotřebí přidat hranolky. Objednala jsem si misku směsice různých tvarů hranolek. Troufám si však tvrdit, že tento burger bych zvládla i bez hranolků.

Pokud jste dietáři a nebo se jen nechcete přežrat, zkuste variantu naked burger aneb každý burger z nabídky bez housky jen se salátem.

Marg

K burgeru jsem usrkávala Margaritu on the rocks s čerstvou šťávou z citrónu a limetek. Když jsem dojídala výtečný burger a vyžahla poslední zbytek Margarity začala venku silná bouřka. Obsluha mě ještě lanařila ať ochutnám „výtečný jablečný koláč“. Prej domácí a americký a s pravou šlehačkou… Odolala jsem a vydala se do deštivého počasí. Ten jablečný koláč si dám příště…

The Tavern, Chopinova 26, Praha 2, www.thetavern.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je snobka_cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář