Kafe na riviéře v Choopy’s

Na Azurové pobřeží ve Francii se moc ráda vracím. Místní jídla i suroviny jsou delikátní, avšak vždycky mi tu chyběla kavárna, kde bych si dala své oblíbené latté a chytla rychlé wifi. Letos jsem v městečku Antibes objevila Choopy’s, které se stalo místem mé každodenní přítomnosti.

Img_3581

Milá slečna a pán, oba mladšího věku, hovoří plynule anglicky a servírují domácí cupcaky, snídaně a samozřejmě kafé. V příjemném moderním prostoru jsem se ihned cítila jako doma a cafe latté na sebe nenechalo dlouho čekat. Přestože venku bylo přes třicet stupňů, horké kafe mě postavilo na nohy.

Img_3584

Měli jsme velký hlad a byl akorát čas snídaně, možná už brunche. Objednala jsem míchaná vajíčka se slaninou a hitovku okoukanou z USA – bagel s taveným sýrem. Porce dávají menší, ale zde je to spíše výhodou. Nejdete pak do horka s nacpaným pupkem.

Img_3585

Neodpustila jsem si ochutnávku domácích cupcaků. Slečna je reálně peče přímo za barem a jejich vůně se příjemně line prostorem kavárny. Na obrázku je chocolate meringue cupcake.

Img_3586

A když mají úplně plno, raději na hodinu zavřou. A stává se to docela často…

Choopy’s, 16 rue Vial, Antibes, France

www.facebook.com/pages/Choopys-cupcakes-coffee-shop/120435958030730

Napsat komentář