Když Coloseum, tak to v Průhonicích

I když někteří dali řetězci přezdívku „špagetový“ fastfood, já na něj nedám dopustit, teda minimálně na to v Průhonicích, protože Coloseum v těsné blízkosti Průhonického parku je typickou bílou vránou.
Na jídelním lístku  nenajdete žádná velká překvapení, ovšem překvapí vás nové chutě, velice kvalitní suroviny a skvělá obsluha. 
V minulém životě jsem musela být to, co je v potravinovém řetězci těsně před krevetami, jinak si totiž moji každodenní touhu po krevetách nedokážu vysvětlit. A pokud ji chci na pár dní utišit, zajdu si sem na Risotto bianco con gamberetti (srozumitelně po česku: absolutně fantastické, tradiční italské rizoto s krevetami na bílém víně) I přes to, že dalšími přísadami rizota jsou chilli, česnek a rukola, je tento pokrm jemný a výrazný zároveň. A ty krevetky – žádné malé čudly, ale pořádné tygří, které jen křupnou v puse. 
Obrazek-10
Další mňamku, kterou zde většinou doporučuji pánskému doprovodu, jsou delikátní jemná telecí líčka dušená na zelenině s červeným vínem, vytuněná listovým špenátem. Pokud krevety křupaly, tak líčka se jen rozpadají a rozplývají na jazyku.
Obrazek-14
A protože jsem měla jen lehké rizotko, mohla jsem si dovolit moučník, no dobrá, nakonec byly dva, ale kdo by odolal pruhovanému Mascarpone, které je fantastickou kombinací husté čokoládové pěny a jemně našlehaného sýru. 
Obrazek-13
A nebyl by to pravý italský výlet, kdyby nebyl zakončen porcí Tiramisu. 
Obrazek-12
Není divu, že je vše tak perfektní. Přece jen tu převládají stálí hosté, které by tři kolečka uheráku na pizze nepřiměla  stále se vracet. 

Pizza Coloseum Průhonice, Květnové náměstí, Průhonice, www.pizzacoloseum.cz

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je snobka_cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář