Libový brunch v El Asadoru

Jak si nejlépe užít deštivé zimní neděle? Pro ty, kteří o víkendu vylézají z postele až po závěrečných titulkách Objektivu, doporučuji úžasný Barbecue Brunch v El Asador. Od 11 můžete čtyři hodiny ochutnávat pravé argentinské delikatesy.
Ve formě rautu jsou nabízeny různé zeleninové saláty, nadýchané paštičky z kachniček, krůtiček a podobného ptactva, sýry všech druhů a k tomu všemu úžasné domácí pečivo.

Maso

Jako hlavní chod nabízí restaurace každý týden něco jiného na grilu. Já jsem měla tu čest ochutnat grilovaná hovězí a vepřová žebra, lososa v solné krustě a kuřecí stehýnka. Všechna masa jsou zde připravována na otevřeném grilu, takže si můžete maso vychutnat nejen na talíři, ale i při jeho přípravě. Vůně bylinek a tajemného koření je všudypřítomná a navozuje atmosféru vzdálené země i kultury.

Dezert

Pro milovníky sladké tečky podávají úchvatné malinové košíčky, argentinské medové koblížky, či tradiční Creme Brulee. Stačí pouze vstát a jít. Dobrou chuť.
El Asador, Osvětová ulice 991, 149 00 Praha 4- Hrnčíře, www.elasador.cz

 

2 komentáře u “Libový brunch v El Asadoru

  1. Mně osobně a přátelům se atmosféra v restauraci moc líbí, interiér mi příjde do jihoamerického stylu nádherný. Personál je cvičený, ale profesionální, jídlo umí popsat do nejmenších detailů, vína doporučily slečny také skvěle, nikdy nechybí úsměv a ochota. Tento restaurant mám daleko, ale vždy se do této pohodové restaurace rád vracím, protože evidentně vědí co dělají a to se mi líbí. Za mě- perfektní.

Napsat komentář