Londýn pro snobské holčičky a kluky

Nabídka pokrmů a kávy v Londýně je rozmanitá, ale natrefit na kvalitu a chuť je pekelně tvrdý oříšek. Zhýčkaná kávičkama z Cup Up Coffee a Al Cafetera jsem ohrnovala nosík nad všudypřítomným Starbucks, Nero, Pret a obdobnými fast coffee.

Už jsem nedoufala, že si v pulzujícím velkoměstě vychutnám ranní kafčo a snídani. Ale kdo hledá, najde…

Img_2499

Kafárna Flat White leží mezi Oxford Street a Picadilly Circus na Berwick Street 17. Místní latté je lahodné a výjde levněji než ve Starbucks.

Img_2503

K snědku jsem zvolila francouzský toust s meruňkami a mascarpone. Na první pohled obyčejné, ale byla to chuťovka. Ráda bych si obdobnou snídani objednala i v Praze.

Img_2495

Asi 100 metrů od Flat White směrem k Picadilly narazíte na křiklavě růžový Snog. Snog aneb zmrzlinový nízkotučný a „zdravý“ jogurt. Jogurt si doplníte čerstvým ovocem, sušenkami nebo čokoládou.

Img_2505

Poslední tečkou této oblasti je místní Bubble Tea. Krámek, kde Bubble Tea míchají, je cca 30 metrů od Snogu. Doporučuji jahodovou nebo malinovou příchuť.

Až budete ťapkat Londýnem, zastavte se ve Flat Whitu na kafé a dejte si alespoň jednoho Snogíka. Dodají vám energii a chuť na další toulky městem…

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je snobka_cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář