Nejen na kafé v Mama Coffee

Většina oblíbených a kvalitních kaváren, kde kafé není jen obarvenou vodou, má o víkendu nebo svátcích zavřeno. Nebohému člověku pak nezbývá nic jiného než zabrousit do vod jednoho z mezinárodních řetězců. V poslední době jsem si oblíbila Mama Coffee. V Praze je jich několik a o tom v Londýnské, nedaleko oblíbeného vinného lokálu jsme už psali.

Img_3854

Mama Coffee ve Vodičkové může směle konkurovat mezinárodním „coffee“ řetězcům. Jako host máte na výběr dvě patra pro usazení. Velká prosklená okna působí noblesním dojmem a nabídka káv a pokrmů vyzývá k ochutnání. Mimo to mají otevřeno do deseti do večera, což beru jako velké plus.

Jako první vyzdvihnu místní kávu. Káva není přepálená ani kyselá. Latté je poměrně velké, jak by řekl jeden slavný šéf „Je to takový kávový bazén“. Mně ten bazén moc chutnal.

Img_3852

K jídlu jsme si vybrali rajčatovou polévku. Světe div se, chutnala po rajčatech a z rajčat byla. Touto návštěvou jsem se utvrdila v rozhodnutí navštěvovat podnik i za účelem lehkého obědu.

Img_3853

A pokud zbožňujete ovocné limonády, doporučuji místní malinovku. Obsahuje maliny a není přehnaně sladká, což oceňuji.

Tedy až budete chtít kafe v centru Prahy a netoužíte po kelímku, zaplujte do prostor Mama Coffee, kde se o vás postarají jako u maminky.

Mama Coffee, Vodičkova 6, Praha 1, www.mamacoffee.cz

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je snobka_cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář