Palačinka s nutellou v Kavárně Creperia

Každá správná snobka má občas shopoholické sklony. Pražské snobky vyrážejí často za uspokojením shoping chutí na Smíchov. A právě zde, nahoře vysoko nad všemi botičkami a šatičkami, je ráj milovníků sladkých palačinek.

Pal

Kavárna Creperie působí na první pohled jako běžný fastfood mezi ostatními rychlojídelnami. Ale není tomu tak. Dělají tu nejlepší palačinky v Praze. Palačinky nabízejí jako slané galettes nebo sladké crepes. Vyzkoušela jsem oba typy. Vždy jsem byla plně nadšena a rovněž plna odcházela. Vzhledem k úchylce na sladké mám nejraději crepe s nutellou a banánem. Tato crepa chutná identicky jako Crepe au Nutella v Paříži na Champs Elyseés.

Pala

Na palačince je kromě banánu a nutelly dostatek pravé šlehačky. To vše na tenkém povrchu. Za výbornou šlehačku dávám velké plus. A aby těch sladkých hříchů nebylo málo, přihazuji do placu jedno super sladké kapůčo. Karamelové capucinno s kytičkou rozzáří úsměv na rtech a zalepí poslední volný kousek žaludku.

Kapu

Oukej snobské holčičky, sejdeme se v Crepérii poté, co provětráme své kreditky a v budoucnu si koupíme kupon na odtučňovací kůru. Třeba nám na skrz.cz dají slevu…

Kavárna Crepérie, OC Nový Smíchov, Plzeňská 8, Praha 5, www.kavarnacreperie.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je snobka_cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář