Pod Ještědem Domov najdeš

Dnes zavítáme krapet dál od Prahy. Máme zimu, čas sportovců. Lyžování a Praha nejdou moc dohromady. Sportovci, lyžaři a také gastroturisti vyrazte směr Ještěd. Není to úplně za humnem, ale ani velká dálka. Užijte si lyžování, načerpejte čerstvý vzduch a až vaše tělo vytvoří endorfíny, zadechněte pod Ještědem v hospodě Domov.

Cock

Hospoda působí z venku jako perníková chaloupka. Interiér je rustikální a atmosféru vykresluje především velký krb, kde po 18té hodině připravují velikánské fláky masa. Já jsem do Domova hopsla hladová a vylyžovaná. Objednala jsem čočkovou polévku a vepřové koleno. Jojo dietní dvojka. Jídlo mě velmi překvapilo. Na Liberec bomba chuť. Kontrola okem na výbornou a kontrola jazykem rovněž. Tedy vepřové koleno s červeným zelím a domácím knedlíkem doporučuji.

Domo

Byla jsem super žíznívá a měla jsem chuť na limču. Ideálně nějakou zvláštní limču. Proto jsem vybrala domácí brusinkovou limonádu s limetou. Drink mě osvěžil. Skoro jako nealkoholické mojito.

Drink

A po důkladném sportu, kdy má člověk hlad jako statná vlčice, musel přijít ještě dezertos. Sufflé čokoládové s jahodami a rebarborou byla ta pravá tečka na konec. Mňam.

Img_2028

 

Hospoda Domov, Ještědská 149, Liberec, www.hospoda-domov.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je snobka_cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář