Prohibičně v Hemingway baru

Špatní barmani na současnou situaci nadávají, dobří říkají, že je to inspiruje k vymýšlení nových drinků. Tak jsme se za těmi dobrými zašly podívat.

A byly jsme mile překvapené, menu sice prořídlo (i když barmani okamžitě dodávají, že umíchají z alkoholu pod 20 procent cokoliv na milion způsobů), ale zaujalo. 

Nu což,nad mojí oblíbenou voděnkou jsem zaplakala a jala se zkoušet novinky.

Img-20120919-00018

Začala jsem skoromně s PROHIBITION  PERFECT MARTINI. Vermut žije! Celý večer by se to asi pít nedalo, ale takhle na chuť, proč ne.

Dsc_1908

Kachna odmítla experimentovat a zůstala u své oblíbené klasiky. APEROL SPRITZ nezklamal její očekávání, ten už se celý večer pít dá (již jsme měly v minulosti několikrát tu čest) . 

Img-20120919-00019

Mno a na závěr sladká tečka. TEA IN LAS VEGAS je opět variace na vermut, nicméně pekelně maskovaná. Prý se takto servíroval alkohol ve 20. letech v USA v době (opravdové!) prohibice. Tak jsem usrkávala z krásného hrnečku, který se tvářil, jako že je v něm čaj, a nakonec slupla strašně dobrou čajovou sušenku.

Dámy a pánové, nemá cenu sedět v pátek večer doma. Šup do baru!

Hemingway Bar Praha,Karolíny Světlé 26, Praha 1, www.hemingwaybar.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je snobka_cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář