U Prince s alkoholem a sny

Už od svých 5ti let vím, že nejsem žádná princezna. Dost neomaleně mi to sdělil můj spolužák ve školce, když mi strhl korunku z hlavy se slovy „ty ošklivá huso“. Korunky už nenosím a svého prince jsem už našla a to přímo v srdci stověžaté Prahy – na Staroměstském náměstí.

Věřím, že v restauraci v hotelu U Prince vaří famózně, ale já jsem se zamilovala do střešní terasy a jejich fantastického malinového daiquiry. Někde je daiquiry pouze ovocná tříšť s kapkou alkoholu, ale tady je přímo pohádkové. Kombinace malin, limetkové šťávy, lehké mátové chuti a pořádné porce rumu je spolu s úchvatným výhledem přímo dechberoucí. 
Princ
Zatím nejsem úplně rozhodnuta, zda u mě vítězí terasa zahalena do tajemné noci, nebo útulná prosluněná teráska za denního světla. V čem mám ale jasno, je místo, kde bych si přála být požádáná o ruku – „Ano“ – tady tady tady…

Hotel U Prince, Staroměstské náměstí 29, Praha 1, 110 00, www.hoteluprince.com

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je snobka_cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář