Pravý cupcake v Magnolia Bakery

Když léto teprve začínalo a teploty byly ještě příjemné, vysedávala jsem v Cheecupu u pražských cupcaků. Horko přitvrdilo a já se ocitla v New Yorku. Užívala jsem si multi-kulti, přemítala nad sexem a městem, a jeden z dní si zpříjemnila návštěvou slavné Magnolia Bakery.

Img_3358

Magnolia Bakery už má vícero poboček. Já však nedám dopustit na tu původní, malou, ošklivou, a přesto milou, na Bleecker street. Každý newyorský taxikář toto místo zná, protože se sem sjíždějí ženy z celého světa. Každá, na Sex and the city odrostlá holka, chce mít odtud foto. Interiér je maličký, sotva se tam vejdete. Proto také venku stojí uvaděč, který natěšené ženy pouští dovnitř jen po dávkách.

Img_3357

Uvnitř není žádné posezení. Všechny dobroty si odnesete v krabičce. Výběr je široký – čokoládové, vanilkové, či s kytičkou 🙂 Okolí Magnolia Bakery je poseto lavičkami a parkem. Avšak všechna místa jsou pravidelně obsazena děvčaty konzumujícími cupcake. A pokud byste náhodou dostaly chuť na shoping, hned vedle prodává botičky Jimmy Choo. A malý čoko fotopříběh následuje.

Img_3360

Img_3361

Img_3353

Přestože historie cupcaků sahá do 18.století, produkce a zvýšená konzumace těchto koláčků se projevila až v nedávné historii. Mimochodem cupcaky má ráda i Marissa Mayer ex google, nyní yahoo super blondýna…

Magnolia Bakery, 401 Bleecker street, New York, www.magnoliabakery.com

Napsat komentář