Olive point, kus Středomoří v Praze

V letním vedru přestávám mít chuť na mnohachodové opuletní hody. Když chci něco rychlého a letního, navštívím podnik jako je Olive Point v Americké. Malé bistro s obchůdkem a zahrádkou je to pravé místo pro potulné, hladové, středomoří milující Snobky. ( I normální lidi.)

Grilované papriky s balkánským sýrem si musím dát, kdykoliv jsem zde. Jsou výborně ochucené, doplněné rukolou a kvalitním oliváčem. Když Vám k tomu ještě přinesou domácí chlebík s jakýmsi semínkem, zapomenete, že grilovaná zelenina pro vás byla ještě pár let zpátky tabu. A už je duša v péří*. 

1337796467508

Pro hladové muže, jako byl ten se mnou, doporučím jeden z mnoha sendvičů, které jsou čerstvé a plné kvalitních surovin. Ať už ochutnáte jakýkoli, nešlápnete vedle. A pan majitel d´Středomoří ochotně poradí, doporučí a nabídne extra offer a ještě se bude culit a pomrkávat. Iluze Řecká či Itálie začíná být dokonalá.

1337796466813

V Olive point to vlastně není až tak fast… ale znáte to, jak to chodí v jižních státech. Čas líně plyne, sklenka střídá sklenku… A já odcházím z Olive point najedena, spokojena a pozitivně naladěna.

 

* slováckým nářečím vyjádřený stav naprosté spokojenosti

 

Olive Point, Americká 29, Praha 2- Vinohrady, https://www.facebook.com/pages/Olive-Point/165261486870023 

Napsat komentář