Tomatovka v Krystal Mozaika

Oblast Karlína má z pohledu jídla obšancovanou jiná Snobka. Občas do těchto končin také zavítám a jednou už cestou v dopravním prostředku mi mírně kručelo v břiše. Chtěla jsem zkusit něco nového a nepoznaného. A hned vedle Polévkárny vidím Krystal Mozaika Bistro.

Img_2421

Příjemný interiér mě potěšil, milá obsluha usadila, do jídelního lístku jsem ani okem nezavítala a vybírala jsem z denní nabídky. Favoritkou se stala tomatovka v místním podání. Krásná, že jo?

Img_2424

Toho deštivého dne jsem měla chuť na rybku. Běžně v Česku ryby nejím, ale při pohledu na denní nabídku, kde se krásně vyjímal losos s lasagnemi, jsem si řekla, že mořskou rybku zkusím. Výborná volba. Losos byl profesionálně upraven, doplněn lahodnými lasagnemi. Baklažánová omáčka měla šmrnc a vůbec by mi nevadilo, kdyby byla porce krapet větší.

Xx

Měla jsem možnost ochutnat také kuřecí prso supréme z farmy pana Berana. Pan Beran chová chutnou drůbež. Kuřátko doplněno bramborovou kaší a cherry rajčátky mě bavilo tak, že jsem dostala chuť na zákusek. Budu se krotit, dezert tu zkusím až příště…

Krystal Mozaika Bistro, Sokolovská 99/10, Praha 8 Karlín, www.krystal-bistro.cz

 

Napsat komentář