Stejkárna pro masožravce

Posledních pár let pořádám výpravy do Holešovic pouze v nutné nouzi. Lokalita je pro mě krapet z ruky. Avšak poté, co jsem poznala místní Stejkárnu, postoj možná přehodnotím. Všichni milovníci kraviček, ať už severoamerických, jihoamerických nebo těch českých, zpozorněte a nechte se unést slastnými pokrmy.

Img_2658

Biftek z kravičky jihoamerické o hmotnosti 220g jsem pořídila s lehkým zeleninovým salátem. Maso bylo úchvatné. Můj spolužrout si dokonce dovolil sahat mi do talíře, což mě mírně vyvedlo z rovnováhy.

Img_2656

A protože jsem drzá Snobka, napadla jsem i já talíř spolužrouta. Ochutnala jsem Rib Eye steak s opečeným bramborem. Maso bylo rovněž delikátní. Abychom se u stolu neprali a zavedli opět harmonii, objednali jsme sladkou tečku na závěr.

Img_2654

Tou tečkou tentokrát nebyl žádný dortík či jiná sladká pochutina, ale kuřecí křidélka v omáčce sweet & chilli. Vše vzorně urovnáno, doplněno studenou omáčkou z modrého sýru.

Přestože Stejkárna není hoch posh podnik, zdejší maso je tak geniální, že může směle konkurovat všem profláklým stejkhauzům. K tomu milá obsluha 🙂

Stejkárna, Veletržní 5, Praha 7 Holešovice, www.stejkarna.cz

 

Napsat komentář